Ubytování - Vranovská přehrada - jižní Morava

 

Ubytování v Penzionu na Vranově na jižní Moravě

 
Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově I. na jižní Moravě - zahradní apartmányUbytování - Vranov - Penzion na Vranově I. na jižní Moravě - pokoj ve vile
Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - apartmá ve vileUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - apartmá ve vileUbytování - Vranov - Penzion ve Vranově na jižní Moravě - apartmá v zahradním domkuUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - koupelnaUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - zahradní domek - studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - studio ve vilceUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - apartmán ve vilceUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - zahradní domek - studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - venkovní posezeníUbytování - Vranov - Penzion na Vranově  na jižní Moravě - pohled zvenku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion na Vranově I. na jižní Moravě - kód: zn08

 

 

mimosezona 

vedlejší sezona

sezona

pětilůžkový apart. – A (vilka)

1.500 Kč/noc

1.680 Kč/noc

1.790 Kč/noc

čtyřlůžkový apart. -  A (vilka)

1.150 Kč/noc

1.290 Kč/noc

1.380 Kč/noc

třílůžkové studio -  A (vilka)

990 Kč/noc

1.100 Kč/noc

1.190 Kč/noc

dvoulůžkové studio -  A (vilka)

750 Kč/noc

850 Kč/noc

990 Kč/noc

třílůžkové studio - A(zahr. budova)

990 Kč/noc

1.180 Kč/noc

1.290 Kč/noc

dvoulůž. studio – A (zahr. budova)

800 Kč/noc

890 Kč/noc

1.090 Kč/noc

čtyřlůžkové apart. -  B (zahr. budova)

1.500 Kč/noc

1.680 Kč/noc

1.790 Kč/noc

dvoulůžkové studio – B (zahr. budova)

900 Kč/noc

990 Kč/noc

1.140 Kč/noc

přistýlka  

210 Kč/noc

210 Kč/noc

  210 Kč/noc

děti do 3 let (bez lůžka)

zdarma

zdarma

zdarma

 

Sezona je od 26.6. - 25.8., vedlejší sezona je od 7.6.- 28.6. a od 26.8.-15.9 a od 23.12.-2.1., mimosezona  je od 2.1. – 6.6. a od 16.9. – 22.12.
U pobytů delších než 3 noci v mimosezoně a vedlejší sezoně se poskytuje sleva 10% z uvedených cen.

Na místě se hradí poplatek za psa (100 Kč/den) a dětská postýlka vč. lůžkovin (100 Kč/den a bez lůžkovin 50 Kč/den). Parkování jednoho vozu zdarma, druhý vůz (150 Kč/den).

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás - Romantická dovolená v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellnes pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Vranov - jižní Morava - Penzion na Vranově I. a další ubytování na jižní Moravě vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz