Ubytování - Vranovská přehrada - jižní Morava

 

Ubytování v Penzionu na Vranově na jižní Moravě

 
Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově I. na jižní Moravě - zahradní apartmányUbytování - Vranov - Penzion na Vranově I. na jižní Moravě - pokoj ve vile
Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion ve Vranově na jižní Moravě - vilka - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - dvoulůžkové studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - vilka - třílůžkové studio - koupelnaUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - třílůžková studia č.6 a č.7 (přizpůsobené i pro vozíčkáře)Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - třílůžková studia č.6 a č.7 (přizpůsobené i pro vozíčkáře)Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - třílůžková studia č.6 a č.7 (přizpůsobené i pro vozíčkáře)Ubytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - dvoulůžkové studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - třílůžková studiaUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - dvoulůžkové studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - čtyřlůžkové apartmáUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budova - dvoulůžkové studioUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - venkovní posezeníUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - lavičkaUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - dětské hřištěUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - chaloupka Baby JagyUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - kola k zapůjčeníUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - výhled na zámek od penzionuUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - areál penzionuUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - zahradní budovaUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - letecký pohled na penzionUbytování - Vranov - Penzion na Vranově na jižní Moravě - pohled zvenku na vilku
 

CENA UBYTOVÁNÍ

Penzion na Vranově na jižní Moravě - kód: zn08

 

Cena za celý apartmán

mimosezona

vedlejší sezona

sezona

pětilůžkový apart. – A (vilka)

1.650 Kč/noc

1.750 Kč/noc

1.930 Kč/noc

čtyřlůžkový apart. -  A (vilka)

1.340 Kč/noc

1.440 Kč/noc

1.540 Kč/noc

třílůžkové studio -  A (vilka)

1.080 Kč/noc

1.250 Kč/noc

1.350 Kč/noc

dvoulůžkové studio -  A (vilka)

850 Kč/noc

1.000 Kč/noc

1.100 Kč/noc

třílůžkové studio – B (zahr. budova)

1.140 Kč/noc

1.300 Kč/noc

1.450 Kč/noc

dvoulůž. studio – B (zahr. budova)

900 Kč/noc

1.050 Kč/noc

1.200 Kč/noc

čtyřlůžkové apart. -  B (zahr. budova)

1.650 Kč/noc

1.750 Kč/noc

1.940 Kč/noc

dvoulůžkové studio – B (zahr. budova)

1.000 Kč/noc

1.100 Kč/noc

1.200 Kč/noc

přistýlka        

220 Kč/noc

220 Kč/noc

220 Kč/noc

děti do 3 let (bez lůžka)

zdarma


Sezona je od 3.7. - 23.8. (týdenní pobyty), vedlejší sezona je Velikonoce, 1.6. – 29.6., 23.8. – 14.9. Vánoce a Silvestr, mimosezona  je od 3.1. – 31.5. (mimo Velikonoce) a od 15.9. do Vánoc.

U pobytů delších než 3 noci v mimosezoně a vedlejší sezoně se poskytuje sleva 10% z uvedených cen. Týdenní pobyty v sezoně bez slevy.

Na místě se hradí poplatek za psa (100 Kč/den), rekreační poplatek (18 Kč dospělý/den) a dětská postýlka vč. lůžkovin (100 Kč/den a bez lůžkovin 50 Kč/den). Parkování jednoho vozu zdarma, druhý vůz (150 Kč/den).

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________________

 

Zaujalo nás - Romantická dovolená v Evropě

 

Česká pohoda nabízí pohodovou dovolenou na českém venkově. Místa jako stvořená pro pohodovou dovolenou jsou ale i jinde v Evropě. Na ta, která jsme již objevili bychom vás rádi upozornili.

 

Spoustu míst, kde najdete opravdu klid a soukromí je v Chorvatsku - především na chorvatských ostrovech. Na nich můžete strávit opravdu pohodovou dovolenou u moře. A nejkomornější je pak ubytování v soukromí v Chorvatsku - ubytování v "robinzonádách", na majácích, v apartmánech přímo u moře, vesměs v klidných místech, nepostižených masovým turismem.

 

Poněkud jinou romantiku nabízí dovolená v Itálii. Vzhledem k charakteru pobřeží v Itálii nenajdeme tolik neobjevených klidných zátok. Zato je nabídka ubytování a apartmánů v Itálii o dost pestřejší. Kromě tradiční dovolené u moře zde najdete širokou nabídku apartmánů v horách, na březích jezer, na venkově ...

 

A ještě jinak prožijete dovolenou v sousedním Rakousku. Nejen Alpy a v Alpách velmi oblíbené ubytování na statku, ale také vinařské oblasti Rakouska s ubytováním na vinařském dvoře.

 

A po návratu z romantické evropské dovolené vám možná přijde vhod zase trochu domácí romantiky, pro změnu trochu jiné než chalupy a stylové rodinné penziony. V čase podzimního nečasu je jistě nejlákavější vyrazit na romantický pobyt a nebo přímo wellnes pobyt do některého z wellness hotelů nebo lázní, které tento typ romantiky také nabízejí.

 

 

 

 

Všechna práva stránky Ubytování - Vranov - jižní Morava - Penzion na Vranově a další ubytování na jižní Moravě vyhrazena © Česká Pohoda - www.ceskapohoda.cz